Medilife STELVIO Wózek Inwalidzki Elektryczny

6 999,00 zł
Brutto

Cena z dofinansowaniem 700 zł

Cena z dofinansowaniem PFRON
700 zł  6 999 zł
SPRAWDŹ

Cena z dofinansowaniem NFZ
1999 zł  6 999 zł
SPRAWDŹ

KOD NFZ: S.19.01

Masz pytania? Zadzwoń pomożemy
720 705 705

Ilość:
payment

Gwarantowana szybka dostawa

Koszt dostawy już od 0,00 zł

MEDILIFE STELVIO - to wózek inwalidzki elektryczny, z regulowanym zagłówkiem 

Wózek Medilife STELVIO wyposażony jest w dwa silniki o mocy 250W każdy, z funkcją elektromagnetycznego hamulca. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości baterii litowej 24V/20AH, użytkownik może cieszyć się swobodą przemieszczania na dystansie około 20-22 km na jednym ładowaniu. To pozwala na planowanie dłuższych wyjazdów bez obaw o konieczność częstego ładowania.

Intuicyjne sterowanie 

Wózek został wyposażony w prosty sterownik na którym możemy monitorować stopień naładowania baterii, prędkość, włączyć oświetlenie oraz klakson. Sterowanie samym joystickiem jest łagodne i bardzo intuicyjne.

Niezrównana Wydajność i Zasięg

Wózek został wyposażony w prosty sterownik na którym możemy monitorować stopień naładowania baterii, prędkość, włączyć oświetlenie oraz klakson. Sterowanie samym joystickiem jest łagodne i bardzo intuicyjne.

Pompowane koła przednie oraz tylnie

W modelu STELVIO zastosowaliśmy pompowane koła przednie oraz tylnie, dzięki temu poruszanie się po nierównych nawierzchniach jest bardziej komfortowe.

Wygodne prowadzenie przez opiekuna

Wózek w wygodny sposób może być prowadzony przez asystenta, aby to zrobić należy przełączyć silniki w tryb manualny, następnie wózek może być prowadzony manualnie.

Rewolucyjna Funkcja Spania

Unikalna funkcja odchylania oparcia do 140 stopni przekształca wózek Medilife STELVIO w wygodne miejsce do odpoczynku, umożliwiając użytkownikowi krótką drzemkę lub relaks w każdych warunkach. To kolejny krok w kierunku zapewnienia absolutnego komfortu i wsparcia dla Twojego ciała, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Mobilność bez Granic - złóż i jedź!

Projektanci Medilife STELVIO zadbali o to, aby po złożeniu wózek był wyjątkowo kompaktowy, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla aktywnych osób. Jego wymiary po złożeniu (66x47x83 cm) pozwalają na łatwe umieszczenie w bagażniku większości samochodów, co sprawia, że STELVIO jest doskonałym towarzyszem nawet podczas dalekich podróży. Już teraz zaplanuj swoją następną przygodę bez obaw, że braknie miejsca na Twój wózek.

5906109605755

Arkusz danych

Rozmiar
110*65*102CM
Rozmiar opony - przód
8"
Rozmiar opony - tył
12"
Rozmiar (złożony)
66*47*83CM
Akumulator
20Ah / 24V
Zasięg
do 20km
Waga urządzenia
38kg
Silnik elektryczny
2x250W
Maksymalna waga użytkownika
120kg
Prędkość maksymalna
6 km/h
Kod NFZ
S.19.01

Szczegółowe odniesienia

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Na szczycie
Wózek
Blisko
Plecy
Rachunek
Blisko