Największy salon i serwis z pojazdami medyczynymi elektrycznymi w Polsce

Marki premium w jednym miejscu!

Mobi to największy salon sprzedaży pojazdów medycznych  elektrycznych marek Premium. Nasz salon sprzedaży to prawdziwy raj dla miłośników mikromobilności. Znajduje się tu szeroki wybór najnowocześniejszych wózków inwalidzkich elektrycznych, przystawek elektrycznych,  asystentów, a w szczególności marki Airwheel, Medilife, Techlife, które są powszechnie uznawane za jedne z najlepszych na rynku.

Klienci mogą zobaczyć i przetestować różne modele pojazdów medycznych przed podjęciem decyzji. Wykwalifikowany personel jest zawsze gotowy, aby udzielić fachowej porady i pomóc w wyborze odpowiedniego modelu, który najlepiej odpowiada indywidualnym preferencjom i potrzebom klienta.

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 9:00 - 17:00

Środa 9:00 - 17:00

Mobimed.com.pl ul. Tarnogórska 241, 44-105 Gliwice

Społeczność i fachowa pomoc w zasięgu ręki!

Salon sprzedaży Mobi to także miejsce, gdzie można uzyskać kompleksowe wsparcie techniczne i serwisowe. Zespół ekspertów jest gotowy, aby udzielić pomocy w przypadku naprawy, konserwacji lub aktualizacji pojazdu elektrycznech. Dzięki temu klientom zapewniana jest nie tylko wysoka jakość produktu, ale również pewność, że będą mogli cieszyć się swoją hulajnogą przez długi czas.

Mobiserwis - jedyne takie miejsce serwisowe

Centrum serwisowe Mobi jest doskonale wyposażone w wysokiej jakości narzędzia oraz posiada wykwalifikowany zespół techników, którzy posiadają bogate doświadczenie w naprawach i konserwacji pojazdów medycznych elektrycznych. Dzięki temu, mogą zapewnić kompleksową obsługę od drobnych napraw po bardziej zaawansowane prace serwisowe.

 

Niezależnie od rodzaju problemu, centrum serwisowe Mobi gwarantuje szybką i skuteczną naprawę, aby użytkownicy mogli jak najszybciej wrócić do korzystania z swoich hulajnóg. Dodatkowo, oferuje również regularne przeglądy techniczne, aby zapewnić, że pojazdy medyczne są w optymalnym stanie technicznym i gotowe do długotrwałego użytkowania.

Na szczycie
Wózek
Blisko
Plecy
Rachunek
Blisko