%1$s

Natalia Cesarz Kwietniak

Jestem magistrem psychologii. Ukończyłam z wyróżnieniem studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, posiadam tez dyplom z uczelni węgierskiej (Debreceni Egyetem) i amerykańskiej (Marshall University)
– odbyłam staż jako koterapeuta w Zespole Terapii Rodzin w NZOZ Synapsis (praca w nurcie  systemowym)
– odbyłam staże na całodobowym oddziale psychiatrycznym w Wojskowym Instytucie Medycznym na Szaserów w Warszawie oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego na Koszykowej (CePeLek)
– ukończyłam roczne szkolenie „Vademecum psychologa praktyka” w NZOZ – Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych SYNAPSIS oraz program stażowy w Zespole Terapii Rodzin SYNAPSIS
W czasie studiów byłam asystentką na zajęciach „Wywiad Psychologiczny i Jakościowe Metody Diagnostyczne” oraz członkiem Koła Naukowego Diagnozy Psychologicznej. W czasie studiów ukończyłam kurs z podstaw terapii poznawczo-behawioralnej oraz kursy z zakresu psychopatologii, psychologii kryzysu oraz mechanizmów zaburzeń psychicznych w ujęciu psychoanalitycznym. Jestem dyplomowanym trenerem umiejętności psychologicznych: skończyłam roczną szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w ośrodku INTRA w Warszawie. Mam doświadczenie w prowadzeniu warsztatów psychologicznych dla nastolatków oraz warsztatów rozwoju osobistego skierowanych do kobiet. Prywatnie żona Piotra i mama małego Mikołaja.