%1$s

Zarząd

Luiza Mikiciuk

Prezes zarządu

 

 

Jestem ratownikiem medycznym i prezesem Mobimed w jednej osobie.

Zakładając firmę Mobimed, kierowałam się chęcią pomocy innym, ale też dlatego, że medycyna była i jest moją pasją.
Doświadczenie zawodowe zdobyłam w pogotowiu, szpitalu, przychodni i w domu jako mama dwóch synów.
W swojej pracy miałam okazję zaobserwować, jak trudności ze zdrowiem czy kalectwo, wpływają na wiele rodzin, nierzadko utrudniając im życie codzienne. Towarzyszy im strach oraz obawa czy sobie poradzą.

Znam również problemy, troski i niepokoje przyszłych mam oraz tych, które dopiero nimi zostaną. Będąc mamą, wiem jak trudno sprostać roli wzorowej żony, mamy oraz pani domu.

Chcąc wyjść na przeciw potrzebom dzisiejszych rodzin, proponuję fachową pomoc.

Lekarze, pielęgniarki, położne, doradcy laktacyjni, doradcy chustonoszenia, psycholodzy, fizjoterapeuci, ratownicy i pielegniarki  – wszystkich tych ludzi zaprosiłam do firmy z myślą o Was.

Jako niepoprawna idealistka liczę, że w Mobimed znajdziecie zrozumienie, profesjonalizm, a w szczególności serce i życzliwość, tak bardzo dziś potrzebne nam wszystkim.

Wojciech Mikiciuk

Członek zarządu

Z firmą Mobimed jestem związany nie tylko zawodowo , ale również emocjonalnie.

Jako współwłaściciel i Koordynator mam niezbędne doświadczenie zawodowe.
Ukończyłem studia wyższe ze specjalizacją medycyny ratunkowej. Posiadam wieloletni staż pracy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym , pogotowiu oraz największych firmach na rodzimym rynku świadczących prywatne usługi zdrowotne.
W każdym z tych miejsc nabywałem wiedzy i doświadczenia zawodowego.

Osoby, którym przychodzi mi pomagać są w różnym wieku – od najmłodszych do najstarszych. Ich problemy zdrowotne są dla mnie jednakowo ważne, do każdego podchodzę indywidualnie i ze zrozumieniem.

Prywatnie jestem synem, wnukiem, mężem i ojcem dwójki dzieci.
Nie obce mi są prozaiczne życiowe problemy nie zawsze związane z medycyną , ale też troskami życia codziennego osób chorych i ich bliskich.

Razem z żoną postanowiliśmy stworzyć dla Państwa zespół specjalistów który udzieli Wam fachowej porady i zastosuje odpowiednie leczenie lub zabiegi medyczne na każdym etapie Waszego życia w najbardziej komfortowych warunkach jakimi jest Wasze zacisze domowe.
Gwarantuję że korzystając z Naszych usług będziecie mieli Państwo poczucie bezpieczeństwa oraz profesjonalizmu ze strony naszego personelu.

Anna Przechodzka

Asystentka Prezesa, koordynator ds.położnictwa

Każdego dnia w naszym życiu spotyka nas wiele nowych, ciekawych, interesujących i ważnych sytuacji. Chęć dzielenia się nimi jest dla mnie tak samo silna jak rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń, na polu zawodowym jak i osobistym.

Jestem położną, menedżerem zarządzania w ochronie zdrowia i instruktorem aktywności fizycznej w ciąży. Na co dzień mam możliwość praktykować i zdobywać doświadczenie na każdej z wyżej wymienionych płaszczyzn.  Codziennie towarzyszę kobietom i ich rodzinom w najważniejszych momentach życia, jakimi są ciąża i pierwsze dni po porodzie. Wiele planów i konkretnych celów, które na stałe goszczą w mojej głowie, powodują, iż te rzeczy same się dzieją. Wystarczy włożyć w to szczyptę chęci, samoregulacji emocji i oczywiście kreatywności.

Głowa sama generuje pozytywne i kreatywne myśli… wystarczy jej tylko nie blokować! Odwaga w połączeniu z motywacją do działania może czynić cuda, sama się o tym przekonałam! Myśląc pozytywnie, przyciągamy pozytywnych ludzi i sytuacje. Każdego dnia podążam swoją drogą, poznając siebie i swoje potrzeby, mogąc w ten sposób rozwijać mocne strony i pracować nad słabymi. Motywację staram się odnajdować w sobie, ale muszę tu pochwalić mojego partnera Piotra, który każdego dnia motywuje mnie do działania, dzielnie wspierając we wszystkim co robię.

Siłę i energię czerpię również ze sportu, który regularnie uprawiam. Pilates należy do moich ulubionych „dyscyplin”. Zawód położnej pozwala mi na pracę w warunkach jakie najbardziej lubię. O rutynie nie ma mowy! Życie z pasją to moje życie. Chcę takim myśleniem „zarażać” innych ludzi.